zbudujemy
twój wymarzony dom

O nas

Firma istnieje od kwietnia 2014 roku. Właścicielem firmy jest Grzegorz Demaniuk, który jest budowlańcem z wykształcenia i wyrastał w rodzinie, gdzie zamiłowanie do stolarstwa odziedziczył po dziadku, który dał mu inspiracje do tego zawodu. Dlatego założył firmę w branży, którą znał i rozumiał. Ruszyła hurtownia zajmująca się sprzedażą okien, głównie drewnianych. Po 4 latach doświadczeń w branży powstał projekt rozwinięcia produkcji i budowy domów szkieletowych z drewna. Doświadczenie  tym zakresie  przynieśli wykwalifikowani pracownicy i to dzięki ich umiejętnościom i kwalifikacjom firma DEM-BUD mogła wejść w nowy etap rozwoju.

Obecnie już 4 rok budujemy domy skandynawskie i możemy śmiało powiedzieć, że robimy to profesjonalnie, dbamy o jakość o zadowolenie klienta. Praca w drewnie daje nam dużą satysfakcję, ponieważ to bardzo przyjazny i ekologiczny materiał budowlany. Wciąż ulepszamy procesy, aby sprostać wymaganiom i potrzebom naszych klientów.

Naszą misją jest budowanie wygodnych, ciepłych i przyjaznych dla środowiska domów.

0
Zbudowanych metrów kwadratowych
0
Metrów sześciennych drzewa
0
Zadowolonych klientów

Dlaczego warto wybrać DEM-BUD do realizacji swojego domu marzeń?

Najwyższa jakość wykonania domów oraz każdego elementu, zarówno konstrukcji jak i wyposażenia.

Wysokiej jakości surowce, materiały oraz elementy wyposażenia pochodzące od renomowanych i sprawdzonych dostawców – certyfikat na drewna C24, CE, FSC. Konstrukcja wykonana jest z drewna szwedzkiego spełniającego najwyższe parametry skandynawskie w zakresie wilgotności, odporności na ogień, wytrzymałości na zginanie i in.  Nasze drewno posiada certyfikat C24 wymagany dla drewna konstrukcyjnego, certyfikat CE i FSC. Zapewniamy gwarancję jakości domu poprzez zastosowanie najlepszej skandynawskiej tarcicy sosnowej.

Konkurencyjne ceny. Jako mała firma nie generujemy zbędnych kosztów, minimalizujemy marnotrawstwo materiału przy produkcji, optymalizujemy kosztowo projekty dla klienta. Dopasujemy każdy projekt tak, aby nawet przy tańszym wykończeniu jakość domu była najwyższa w swoim przedziale cenowym.

Możliwość produkcji dowolnego wybranego przez klienta projektu. Klient nie musi dokonywać wyboru domu z projektów opracowanych przez firmę. Pozwala to na realizację potrzeb i oczekiwań klienta co do własnego domu.

Możliwość pełnego wyposażenia domu – oferta pod klucz. DEM-BUD oferuje kompleksowe wyposażenie swoich domów. Klient może wybrać w co dokładnie chce wyposażyć dom. Może to być sama łazienka lub tylko kuchnia, może również wyposażyć cały dom we wszystkie niezbędne meble i urządzenia, wliczając klimatyzację, rolety antywłamaniowe, taras, sprzęt AGD, meble i inne.

Krótkie terminy dostaw. Firma dostarcza swoje domki w bardzo krótkich terminach. Czas dostarczenia pojedyńczego domku od złożenia zamówienia do postawienia go w wysnaczonym miejscu to maksymalnie 3 miesiące (mając na uwadze projekt do 120 m.kw.)

Możliwość spersonalizowania wykończenia podłóg oraz zewnętrznych i wewnętrznych ścian. Ściany zarówno wewnątrz, jak i  na zewnątrz (elewacja) mogą być wykończone sidingiem, drewnem (szałówką drewnianą) lub specjalnym materiałem KERRAFRONT – jest to bardzo odporny materiał kompozytowy, który posiada różne kolory, teksturę i bardzo dobre właściwości użytkowe: odporny na warunki atmosferyczne, łatwość czyszczenia, większa niż w przypadku drewna twardość oraz trwałość.

Doradztwo i stały kontakt z klientem

Przy wyborze projektu domu, materiałów, technologii wykończenia służymy fachowym doradztwem i pomocą przez cały okres budowy oraz po jej zakończeniu.

Nasze wykwalifikowane ekipy montażowe, które budują Twój dom, robią wszystko w porozumieniu z Tobą, co daje przewagę, że zawsze możesz mieć wpływ na projekt.

Umów się na darmowe konsultacje

Kliknij tutaj